Follow up - Ingineria Percepţiei - cum transformăm produse În branduri de success

Ingineria Percepţiei - cum transformăm produse În branduri de success Invitat: Elena Hurjui, co-fondator şi Director de Strategie Heraldist

În data de 21.11.2023, Facultatea de Inginerie Electrică a avut privilegiul de a găzdui prezentarea Elenei Hurjui, o profesionistă cu peste 20 de ani de experiență în domeniul comunicării, ce și-a adus contribuția la succesul unor branduri globale și la dezvoltarea brandurilor pentru numeroase startup-uri tech din întreaga lume.

Evenimentul a oferit studenților informații actuale și esențiale pentru viitoarea lor carieră în domeniul ingineriei, având ca temă centrală "Ingineria Percepției - cum să transformăm produsele în branduri de succes".

O experiență captivantă și informativă pentru toți participanții la eveniment!

Multumim mult!

👩‍🎓🌐 #Orientareincariera #BranduriTech #InginerieElectrică