Serviciul de Telecomunica╚Ťii Speciale isi prezinta tehnologia in UT

­čôó Serviciul de Telecomunica╚Ťii Speciale ├«╚Öi prezint─â activitatea, tehnologiile ╚Öi echipamentele la Universitatea Tehnic─â din Cluj-Napoca.

­čôî Miercuri, 15 martie, de la ora 15:00, ├«n Aula Dom╚Öa, speciali╚Ötii STS ├«i invit─â la o ├«nt├ólnire pe studen╚Ťii facult─â╚Ťilor cu profil tehnic pentru a purta discu╚Ťii libere despre serviciile IT&C guvernamentale ╚Öi viitorul digital. ­čôí­čĺ╗­čŤí´ŞĆ

De asemenea, ├«n intervalul orar 15:00-17:00 pe holurile universit─â╚Ťii vor fi prezentate echipamente ╚Öi solu╚Ťii tehnice prin care sunt asigurate serviciile de comunica╚Ťii securizate pentru autorit─â╚Ťile statului, iar studen╚Ťii vor putea s─â participe la diferite experien╚Ťe ├«n realitate virtual─â.

├Än plus, ├«n curtea universit─â╚Ťii va fi prezentat─â o autospecial─â de multiservicii din dotarea STS, echipat─â complet cu terminal satelitar compact, conexiuni WiMAX, routere, servere, linkuri radio, sta╚Ťie de baz─â TETRA ╚Öi alte accesorii.

Dragi studen╚Ťi, pune╚Ťi reminder pe telefon:

ÔĆ▒´ŞĆ 15:00-16:00 - prezentare STS ╚Öi discu╚Ťii cu speciali╚Ötii institu╚Ťiei, ├«n Aula Dom╚Öa

ÔĆ▒´ŞĆ 15:00-17:00 - stand expozi╚Ťional cu echipamente de telecomunica╚Ťii ╚Öi experien╚Ťe VR, pe holul central

ÔĆ▒´ŞĆ 15:00-17:00 - expozi╚Ťie autospecial─â multiservicii IT&C, ├«n curtea Universit─â╚Ťii

­čĄŁ Inginerii ╚Öi speciali╚Ötii care ofer─â serviciile, re╚Ťelele ╚Öi solu╚Ťiile tehnologice pentru Statul Rom├ón v─â a╚Öteapt─â!

Go back