Logo Inginerie Electrica

Bine ati venit la Facultatea de Inginerie Electrica - Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca

Facultatea de Inginerie Electrica
Adresa: Str. George Baritiu, nr. 26, Cluj Napoca, Romania

Decanat: Sala 347
Secretariat: Sala 342
Telefon: 0264 401229
Email: Secretar.FIE@staff.utcluj.ro

Burse sociale/Cazare cazuri sociale 2018-2019

Pentru simplificarea procedurilor de depunere a actelor necesare obtinerii atat a unui loc in camin pentru Cazurile Sociale care se incadreaza in conditiile regulamentului de cazari, cat si a Bursei Sociale pentru situatile prevazute de regulamentul de burse, se permite depunerea UNUI SINGUR DOSAR cu acte doveditoare dupa cum urmeaza:

• 1. Studentii care in anul universitar 2018-2019 sunt in anii II, III, IV, II Master si care solicita atat cazare cat si bursa vor depune dosarul cu actele precizate mai jos pana in data de 14.09.2018.
    • 2. Studentii care in anul universitar 2018-2019 sunt in anii I, II, III, IV, , I Master, II Master si care solicita numai bursa vor depune dosarul cu actele actele precizate mai jos pana in data de 17.10.2018.

Dosarele vor fi depuse la secretariatul facultatii.

Cereri, documente necesare si informatii suplimentare

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter